Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
Jiří Beníšek

Nabízené služby: Zábava, radost, umění České Budějovice, Pečovatelské služby České Budějovice, Péče o tělo a wellness České Budějovice

Poradenství, České Budějovice, rozvoj, kurzy, semináře, koučink
Nabízíme kvalitní pomoc a profesionální přístup v oblastech:. • řešení potíží v osobním životě, párová, skupinová, rodinná pomoc • personalistika - poradenství…

Adresa: V. Talicha 845/17, 370 05, České Budějovice 2

Hodnocení: 100%

Českobudějovické pečovatelské služby - najděte, co hledáte, hodnoceno zákazníky. Jak hodnotit?

Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb v oblasti pečovatelství v Českých Budějovicích, které jste našli. Podívejte se, co o pečovatelských službách v Českých Budějovicích říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Českých Budějovic, aktuální nabídky produktů a služeb z Českých Budějovic nebo zakázky v Českých Budějovicích adresované pro českobudějovické pečovatelské služby.

Českobudějovické pečovatelské služby mohou nabízet péči pro seniory i osoby, které vyžadují díky zdravotním či psychickým následkům neustálou péči v domácím či zdravotnickém zařízení. Vyberte si českobudějovickou pečovatelskou službu podle hodnocení zákazníků.

Všechna českobudějovická pečovatelství jsou hodnocena lidmi, kteří již konkrétní pečovatelskou službu v Českých Budějovicích navštívili. Napište také vlastní názor na danou českobudějovickou pečovatelskou službu a pomůžete ostatním.