MUDr. Dobromila Lebedová

Nabízené služby: Lékaři pro děti Středočeský kraj

Dětský lékař v Kutné Hoře, léčba dětí, preventivní prohlídky
Hledáte dobrého praktického lékaře? Sháníte dětského doktora? Jste z Kutné Hory a okolí? Informujte se v ordinaci MUDr. Dobromily Lebedové. Ordinace…

Adresa: Klimenta Čermáka 136/4, 286 01, Čáslav Staré Město

Hodnocení: Nehodnoceno

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
MUDr. Marta Pešková

Nabízené služby: Lékaři pro děti Středočeský kraj

Praktický lékař pro děti a dorost Příbram, očkování
Provozuji ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost. Provádíme pravidelné preventivní prohlídky, očkování, nastřelování náušnic, odběry krve a streptest.…

Adresa: náměstí Míru 55, 338 43, Mirošov

Hodnocení: Nehodnoceno

Středočeští lékaři pro děti - najděte co hledáte, hodnoceno zákazníky. Jak hodnotit?

Přidejte vlastní hodnocení služeb lékařů pro děti ve Středočeském kraji, které jste našli. Podívejte se, co o dětských doktorech ve Středočeském kraji říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte této příležitosti a podívejte se na nabídky práce ze Středočeského kraje, aktuální nabídky produktů a služeb ze Středočeského kraje nebo zakázky ve Středočeském kraji adresované pro středočeské obvodní lékaře.

Někteří středočeští praktičtí lékaři nabízejí preventivní prohlídky zaměstnanců firem, se kterýma mají smlouvu. Lékaři ve Středočeském kraji také vydávají potvrzení o bezinfekčnosti a průkazy pro práci v potravinářském průmyslu. Samozřejmostí je očkování a jiné způsoby prevence. Pokud máte pozitivní nebo i negativní zkušenosti s středočeskými obvodními lékaři, neváhejte se o ně podělit s ostatními našimi uživateli.

Všichni středočeští praktičtí a obvodní lékaři jsou hodnoceni lidmi, kteří k nim pravidelně docházejí. Samozřejmě je také důležité, zda je obvodní lékař vstřícný a jestli je jeho ordinace čistá. Někomu záleží také na cenách běžných zákroků a nadstandardních služeb.